Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

MRÓWKI W DOMU. JAK SIĘ POZBYĆ MRÓWEK Z DOMU?

Mrówki w domu pojawiają się w poszukiwaniu pożywienia, pojawiają się najczęściej w początkiem wiosny. Mrówki potrafią być bardzo uciążliwe, zwłaszcza jeśli polują w kuchni na nasze owoce. Często przyciąga je też łazienkowa wilgoć, resztki jedzenie oraz oczywiście słodkości. Jak pozbyć się mrówek z domu?

Czytaj więcej
Jak pozbyć się muszek owocówek z kuchni ?

Muszki owocówki są to maleńkie owady latające żyjące bardzo krótko, ale potrafią przysporzyć nam sporych kłopotów w naszej kuchni, szczególnie że rozmnażają się w bardzo szybkim tempie. Pojawiają się nagle, szczególnie wiosną i latem,  widzimy je w kuchni, wtedy zastanawiamy się to skąd się wzięły i jak możemy się ich pozbyć. Muszki owocowe są przede wszystkim szkodnikami, powodują skażenia żywności bakteriami i innymi drobnoustrojami chorobotwórczymi.

Czytaj więcej
JAK SIĘ POZBYĆ KOMARÓW Z DZIAŁKI?

Wraz z cieplejszymi chwilami, spędzamy coraz więcej czasu na zewnątrz. Grille, pikniki oraz inne aktywności na dworze mogą być naprawdę przyjemne. No, chyba że zaczynają nam doskwierać komary. Te małe owady potrafią zepsuć najlepsze chwile na działce. Nie dość, że wydają nieprzyjemne dla uszu, przeszkadzające dźwięki, to ich ukąszenia mogą być naprawdę niekomfortowe. Na szczęście nie musisz tego znosić! Jak się pozbyć komarów z działki? W tym wpisie udzielimy Ci kilku przydatnych wskazówek. Koniecznie czytaj więc dalej!

Czytaj więcej
Czwarty przykładowy wpis na blog

Zazwyczaj ślimaki, zwłaszcza te w skorupkach, nie budzą w nas negatywnych skojarzeń. Dla osób mieszkających przeważnie w mieście to zwykłe, nieszkodliwe stworzonko. Jednak wielu ogrodników doskonale wie, ile zniszczeń taki szkodnik potrafi wyrządzić. Jego przysmakiem są liście roślin, a także ich korzenie i owoce. Inwazja wielu osobników może przez to zaprzepaścić wiele tygodni pielęgnacji naszej rabatki.

Czytaj więcej
pixel